Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servis olarak hizmet vermeye başladığıgünden beri, geniş teknik bilgilerine engin tecrübeler kazandırarak yolunadevam eden şirketimiz, her model ve marka kombilerin onarım ve bakımçalışmalarını üstlenmekte, sorunsuz ve kaliteli olarak yerinde hizmetvermektedir. Çalışmalarını müşterilerini mağdur etmemek adına en hızlı ve aynıgün içerisinde gerçekleştirmeye çaba sarf eden Ümraniye Kombi Teknik Servisfirmamız, zaman ve iş kaybını en aza indirgeyecek çalışmalar yürütmekte vekombi adına dair her türlü bakım ve tamirat işlemlerini başarılı olarakgerçekleştirmektedir. Sahip olduğu işinde uzman ve eğitimli teknik personelleriile sorunun teşhisini ve tamiratını bizzat evinize gelerek, yerinde en doğruşekilde gerçekleştiren Ümraniye Kombi Yetkili Servis firmamız, ayrıca kullanmışolduğu bütün parça değişimli işlemlerde de cihazın modeline uygun orijinalyedek parçalar kullanmakta ve cihazın kalitesini bozmayan işlemlere imzaatmaktadır. En ekonomik Ümraniye Kombi Servis Fiyatları ile de her kesin cebineve gönlüne hitap eden şirketimiz, kombisiz bir anın ne kadar zor ve sıkıntılıolduğunun bilinci içerisinde olmakta ve bu doğrultuda hizmetler vermeyeçalışmaktadır. 7 gün 24 saat sürdürmüş olduğu, garantili, hızlı ve güvenilirçalışmaları ile sınıfları arasında fark yaratan kuruluşumuz, ayrıcalığını vekalitesini bu yönüyle ortaya koymakta, referanslarına referans kazandırmaktadır.

Ev ve iş yaşamlarının yanı sıra kamu kurumlarında ve özel kuruluşlarda günlük hayatların yüksek standartlarda yaşanmasına olanak sağlayan birkaç etkenden birisidir doğalgaz. Bu ekonomik ve çevreye duyarlı olan elementi enerjiye dönüştürüp bizlere ulaştıran ise kombi sistemleridir. Isınma, sıcak su, mutfak ocağı olarak kullanılan doğalgazı bizlerin hizmetine sunan bu kombilerin; montajı, onarımı, bakımı usta eller tarafından yapılmalıdır ki gazı ekonomik olarak ve yüksek verim ile kullanalım. Öztürk kombi başta Ümraniye Kombi Montaj Servisi olmak üzere, Ümraniye Kombi Bakım Servisi, Ümraniye Kombi Onarım Servisi işlerini başarı ile yapmaktadır. Ümraniye Kombi Teknik Servisi denince akla ilk gelen firmalardan olan kuruluşumuz ayrıca Ümraniye Doğalgaz Tesisatı Yıkama ve Ümraniye Doğalgaz Tesisatı Onarımı işlerinde de yeterli ekipman ve deneyimli ekip çalışanları ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Uzun yıllarını bu sektörde hizmet vermeye adamış olan Öztürk kombi; müşteri odaklı hizmet anlayışı, kaliteden ödün vermeyen firma yapısı, alanının eğitimini alarak işinde uzmanlaşmış çalışanları ve kişiye özel çözümler sunan kombi teknik servis ağı ile kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlara müşterilerine götürmektedir. Ümraniye Kombi Servis Ücretleri konusunda endişe duyan müşterilerine elimizde bulunan Kombi Yedek Parça stoku ile daima ucuz kombi servisi veren firmamız, müşteri memnuniyetini kendisine şirket misyonu olarak belirlemiş ve bunun için elinden geleni yapmaya devam etmektedir.

Bizimle İletişime Geçin

7/24 Telefon
0501 147 5454

Talep Formu

Bilgileri eksiksiz doldurup talebinizi bize iletin, uzaman ekibimiz hemen sizi arasın.

[contact-form-7 id="1242"]
ÖztürkKombi

Öztürk kombi uzun yıllardır sektördeki  uzmanlaşmış teknikerleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Sosyal Network

Copyright 2022. All rights reserved.

Copyright 2022. All rights reserved.