Demirdöküm Kombi Servisi

“Sıcak yuvaların estetik yorumu” olan Demirdöküm ısı cihazınız evinizin dekoruna zarar vermeden sizi soğuk havalardan koruyor. Peki ya cihazınız bozulduğu takdirde ne yaparsınız?

İşte o zaman yapmanız gereken şey hiç vakit kaybetmeden bizi aramak.

İstanbul’da kombinin olduğu her eve gece gündüz demeden hizmet etmeye hazır olan Demirdöküm kombi servisi bir çağrınızda hemen kapınızda.

Kredi kartıyla ödeme imkanını ayağınıza kadar getiren servisimiz uygun fiyatlarıyla aynı hizmeti sunan diğer firmalara göre tercih sebebiniz.

Demirdöküm kombi montaj

Yılların verdiği deneyim ve üstün hizmet garantisi ile aldığınız Demirdöküm kombinizin montajı için güler yüzlü ve özen gösteren hizmet için yapmanız gereken bizi aramak.
Demirdöküm kombi montaj hizmetimiz uygun ödeme koşulları ve deneyimli personeli ile cihazınıza gösterilmesi gereken ilgiyi fazlasıyla gösterecektir.

Demirdöküm kombi bakım

Cihazınızın sürekliliği ve sıcak yuvanızın soğumaması adına yaptırmanız gereken periyodik bakımlar olası bir hasarı engelleyerek hem bütçenizi hem de sağlığınızı korur.

En azından yılda bir defa yapılması tüm uzmanlar tarafından önerilen kombi bakımı için Demirdöküm kombi bakım servisimiz çağrı merkezimizi aramanız halinde en kısa zamanda cihazınızı tamamen inceleyip ömrünü uzatmak için elinden geleni yapacaktır.

Demirdöküm kombi özellikleri

Akıllı ısıtma sistemi sayesinde, ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak alev modülasyonu sağlanır. Bu sayede yüksek verim ve yakıt tasarrufu elde edilir.

Tüketilerin gaz miktarına bağlı olarak, fanın gerekli hava miktarını ayarlaması ile yüksek verim ve düşük ses özelliği ile beklediğiniz konforu sağlar.

Dijital ekranı ve kumanda paneli sayesinde tesisat ve kullanım suyu sıcaklık değerleri tesisattaki su basınç değeri ve haya uyarı sistemi ile kullanım kolaylığı sağlar.

3 yıldız verim seviyede minimum çalışmalarda bile yüksek verimliliğe sahiptir.

Bizimle İletişime Geçin

7/24 Telefon
0501 147 5454

Talep Formu

Bilgileri eksiksiz doldurup talebinizi bize iletin, uzaman ekibimiz hemen sizi arasın.

[contact-form-7 id="1242"]
ÖztürkKombi

Öztürk kombi uzun yıllardır sektördeki  uzmanlaşmış teknikerleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Sosyal Network

Copyright 2022. All rights reserved.

Copyright 2022. All rights reserved.