Ariston Kombi Servisi

Kombiniz sizi yeterince ısıtmıyor, harcadığınız paranın hakkını vermiyor mu? Arayın bizi ve cihazınızın problemlerini sağlıklı bir biçimde çözüme kavuşturalım. Kombiniz daha fazla cebinizi yakmasın.

Yıllardır bu alanda çalışan, bu konuda deneyimli ve profesyonel ekibimiz İstanbul içinde kombi servisinin gerektiği her yere hızlı bir biçimde ulaşarak sizi ve sevdiklerinizi soğuktan kesin bir şekilde kurtarmak için bir telefonunuzu beklemektedir.0501 147 5454 telefon numaramızı 7 gün 24 saat aktif olan ekibimize ulaşmak için tuşlamanız yeterlidir.

Ariston kombi servisi deneyimsiz kişilere bırakılacak kadar önemsiz bir konu değildir. Bize ulaşın ve işi uzmanına bırakın.

Ariston kombi montaj

Göz zevkinize uygun, mükemmel özelliklere sahip Ariston kombiniz evinize teslim edildi. Fakat şimdi cihazınızın hasarsız bir şekilde montajının yapılmasını istiyorsunuz.

Hiç beklemeden bize ulaşın. Çünkü yıllardır klima montajı yapan saha çalışanlarımız evinize ve kombinize zarar vermeden montaj işin hızlıca bitirir.

Ariston kombi bakım

Belirli periyotlar içinde bakımı yapılması gereken cihazınızı profesyonel ellere emanet edin ve olası arızalara ve problemlere karşı önleminizi alın.

En ucuz bakım ücretlerini, yüksek kalite ve üstün deneyim ile birleştirdik. İstanbul’un her yeri için mükemmel hizmet vaat ediyoruz. Bu hizmetten mahrum kalmayın.

Ariston kombi özellikleri

  • %94’e varan verim oranlarıyla birçok kurumdan onay almıştır.
  • Düşük karbondioksit, karbon monoksit emisyonu ile çevreye değer verir.
  • Yüksek hacimli genişleme tankı
  • Kablolu ve kablosuz sıcaklık kontrol cihazları
  • Mikroişlemci destekli donanım
  • Led ekran gösterge özelliklerini size sunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

7/24 Telefon
0501 147 5454

Talep Formu

Bilgileri eksiksiz doldurup talebinizi bize iletin, uzaman ekibimiz hemen sizi arasın.

[contact-form-7 id="1242"]
ÖztürkKombi

Öztürk kombi uzun yıllardır sektördeki  uzmanlaşmış teknikerleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Sosyal Network

Copyright 2022. All rights reserved.

Copyright 2022. All rights reserved.