Pendik Kombi Servisi

Hayatımızın en stratejik yerinde olan; ısınma, sıcak su, yemek pişirme gibi ihtiyaçlarımızı karşılayan doğalgazı bizlere ulaştıran kombiler, bu hizmetleri kaliteli almanın sağlayan hassas araçlardır. Kombi Montajı, bakımı, onarımı hizmetlerini ayağınıza getiren Öztürk kombi Firması, doğalgazdan sağladığınız bu konforu en kaliteli şekilde yaşamanıza olanak sağlamaktadır. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren, kombi arızasıve bakımına dair ne varsa hepsinde de uzman ve deneyimli bir hizmet profilisergileyerek, başarılı çalışmalara imza atan şirketimiz,sorun tespitinden tamiratına, periyodik bakımdan, montajına kadar her türlüsorunlara ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Yerinde bakım ve tamirat işlemleriile müşterilerine kolay ve zahmetsiz bir servis hizmeti sunan kuruluşumuz,çalışmalarını daima zaman ve iş kaybını en aza indirgeyerek gerçekleştirmeyeçalışmakta ve en kısa zaman dilimi içerisinde cihazı eski verimine veperformansına kavuşturmaya yardımcı olmaktadır.

7 gün 24 saat açıkolan Kombi Servis Telefonu ile müşterileriyle irtibatı koparmayan ve taleptoplayan şirketimiz, sizler için en uygun olan zamana randevu vermekte ya daanında, alanında uzman personel yönlendirmesi yapmaktadır. Gerekleştirmişolduğu bütün çalışmalarını garanti kapsamına alarak, güvenilir hizmetinkapılarını müşterilerine ardına kadar açan Pendik Kombi Teknik Servis firmamız,ayrıca bütün parça değişimli işlemlerinde de % 100 orijinal yedek parçalarkullanmakta, cihazın kalitesini bozmayan tamiratlar yapmaktadır. Teknikkadromuzda yer alan hepside deneyimli ve teknik bilgi sahibi personellerimizile en hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmeti sunan firmamız, ayrıca Kombi ServisFiyatları ile de sektörünün en uygun ve kaliteli servis hizmetini sunmaktadır.Sizlerde profesyonel servis çalışmalarımızdan yararlanmak, garanti sonrasıcihaz bakımı yaptırmak ve ekonomik servis hizmeti almak isterseniz bizimleiletişime geçebilir, amatör servis arayışlarına son verebilirsiniz.

Bu alanda ihtisas yapmış, uzmanlık kazanmış teknik ekibimiz ve alanında yaşanan her türlü yenilik ve teknolojiyi yakından takip eden firma yapımız ile en kaliteli hizmeti sunan Öztürk kombi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kişiye özel sunduğu çözümler ile hayatınızı kolaylaştırmakta, ekonomik ısınmanıza ve ucuz teknik destek fırsatlarını size sağlamaktadır. Pendik Ucuz Kombi Servisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan kuruluşumuz, müşteri memnuniyeti ve hizmet devamlılığı konusunu kendisine misyon edinen ender firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır. Pendik Baymak Kombi Servisi, Pendik Vıessmann Kombi Servisi başta olmak üzere her marka kombinin bütün teknik desteğini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

7/24 Telefon
0501 147 5454

Talep Formu

Bilgileri eksiksiz doldurup talebinizi bize iletin, uzaman ekibimiz hemen sizi arasın.

[contact-form-7 id="1242"]
ÖztürkKombi

Öztürk kombi uzun yıllardır sektördeki  uzmanlaşmış teknikerleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti
Sosyal Network

Copyright 2022. All rights reserved.

Copyright 2022. All rights reserved.